Dave Stringer Europe tour 2013

Dave Stringer Europe tour 2013 met Spring, helaas niet in Nederland, wel in Duitsland.
Hannover op zondagavond 6 oktober is het dichtst bij.
Samen met Krishna Das voor mij de beste Kirtan!
See you there? Ik ben er bij daar :-)

Dave Stringer Eurpe Tour
BERLIN, GERMANY
Friday, October 4, 8:00 PM
Gotischer Saal
Schmiedehof 17
10965 Berlin
+49 (0)176 34 14 54 49
www.soulevents.info

HAMBURG, GERMANY
Saturday, October 5, 4:30 PM
Workshop
Flying Yogi
Grosse Bergstrasse 152
22767 Hamburg
+49 (0)40 64 85 38 15
www.flying-yogi.com/

HAMBURG, GERMANY
Saturday, October 5, 8:00 PM
Kirtan
Flying Yogi
Grosse Bergstrasse 152
22767 Hamburg
+49 (0)40 64 85 38 15
www.flying-yogi.com/

HANNOVER, GERMANY
Sunday, October 6, 8:00 PM
Ruedenbergsaal, Schwanenburg GmbH
Zur Schwanenburg 11
30453 Hannover / Limmer
(U / Linie 10 / Wunstorferstrasse)
+49 (0)511 70 03 82 44
www.shivasyogalounge.de

ANTWERP, BELGIUM
Thursday, October 10, 8:00 PM
Radiant Light Yoga
Pierebeekstraat 13A
2610 Wilrijk (Antwerp)
Belgium
+32 (0)475 379720
info@radiantlightyoga.be
www.radiantlightyoga.be

PARIS, FRANCE
Friday, October 11, 4:30 PM
Yoga Festival Paris
25 Rue de la grange aux Belles
75010 Paris
+33 (0)1 42 08 79 73
www.yogafestival.fr

PARIS, FRANCE
Saturday, October 12, 7:00 PM
Rasa Yoga Rive Gauche
21 Rue Saint Jacques
75005 Paris
+33 (0)1 43 54 14 59
www.rasa-yogarivegauche.com

MUNICH, GERMANY
Thursday, October 24, 7:00 PM
Music for Yoga Class with Gabriela Bozic
Jivamukti Muenchen
Buttermelcherstr. 11-15
80469 Muenchen
+49 (0)89 4522 6522
www.jivamukti.de

MUNICH, GERMANY
Friday, October 25, 8:00 PM
Kirtan
Jivamukti Muenchen
Buttermelcherstr. 11-15
80469 Muenchen
+49 (0)89 4522 6522
www.jivamukti.de

ZURICH, SWITZERLAND
Saturday, October 26, 8:00 PM
Volkshaus Zuerich
Volkshaus, Weisser Saal
Stauffacherstr. 60, 8004 ZH
+41 (0)76 392 31 62
More info:
veetkammusic@bluewin.ch

MONTREUX, SWITZERLAND
Monday, October 28, 7:00 PM
Yoga class with Julie Aigroz
and live music 7:00 PM
Kirtan follows at 8:30 PM
Studio 88
Av. des Alpes 88
1822 Montreux
info@studio88yoga.ch (pours les reservation)
+41 (0)79 507 0994
www.studio88yoga.ch

GENEVA, SWITZERLAND
Tuesday, October 29, 7:00 PM
Insens
Rue Ami-Lullin 12
Au 5e etage
1207 Geneve
+41 22 545 36 85
insens.ch/

SCHLANGENBAD-BAERSTADT, GERMANY
Thursday, October 31
Kirtan Flight School
October 31 – November 3, 2013
Sampurna Seminarhaus, am Tiergarten 1
65388 Schlangenbad-Baerstadt
www.sampurna.de
Anmeldung/Info: Veetkam
info@feel-the-beat.net

SCHLANGENBAD-BAERSTADT, GERMANY
Saturday, November 2, 7:00 PM
Kirtan (open to the public)
Sampuran Seminarhaus
am Tiergarten 1
65388 Schlangenbad-Baerstadt
www.sampurna.de
Anmeldung / Info: Veetkam
info@feel-the-beat.net

COPENHAGEN, DENMARK
Thursday, November 7, 7:30 PM
Open Spaces
Laessoesgade 14, 1st floor Back house
Copenhagen
+45 (0)27 12 32 33
www.openspaces.dk

MALMO, SWEDEN
Friday, November 8, 8:00 PM
Yoga Kendra AB
Norra Vallgatan 54
211 22 Malmo
+46 (0)704-037118
www.yogakendra.se

GOTHENBURG, SWEDEN
Saturday, November 9, 8:00 PM
Siddharthas Barge
Adolfs Edelsvardsgatan 12
Klippans smabatshamn
Barge No 3
Gothenburg
+46 (0)707-405040

STOCKHOLM, SWEDEN
Sunday, November 10, 8:00 PM
Urban Om
Wallingatan 20-22
Stockholm
+46 (0)8-410 23990
www.urbanom.se

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *